Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

Рімаділ 100 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 20 таблеток

  • В наличии

420 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рімаділ 100 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 20 таблеток
Рімаділ 100 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 20 таблетокВ наличии
420 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

Придатний до 01/2019

Опис

Таблетки світло-коричневого кольору з розподільною борозною.

Склад

Кожна таблетка (3000,0 мг) містить діючу речовину:

карпрофен - 100 мг.

Допоміжні речовини: сухий порошок свинячої печінки, протеїн гідролізований рослинний, крохмаль кукурудзяний, лактоза моногідрат, цукор кондитерський, зародки пшениці, кальцій гідрофосфат безводного, сироп кукурудзяний, желатин типу А, магній стеорат.

Фармакологічні властивості

Карпрофен належить до групи нестероїдних протизапальних засобів, виявляє виражену протизапальну, болезаспокійливу та жаропонижуючу дії.

Карпрофен, як інші нестероїдні протизапальні препарати, є інгібітором циклооксигенази в циклі арахідонової кислоти. У той же час, пригнічення синтезу простагландинів у собак є незначним, порівняно з протизапальною та болезаспокійливою діями карпрофену. Враховуючи, що пригнічення синтезу простагландинів вважається причиною токсичної дії нестероїдних протизапальних засобів, незначний вплив карпрофену на утворення простагландинів може пояснити слабшу токсичну дію на травний канал та функцію нирок у собак. Точний механізм дії карпрофену не вияснений.

При прийомі терапевтичної дози протягом 8 тижнів карпрофен не проявляв негативної дії на суглобові хрящі у собак. Навпаки, терапевтичні концентрації карпрофену in vitro підсилювали синтез глікозаміногліканів (ГАГ) в хондроцитах суглобових хрящів у собак.

Стимуляція синтезу ГАГ зменшує різницю між швидкістю дегенеративних та регенеративних процесів у хрящі, в результаті чого сповільнюється процес зменшення хрящової тканини суглоба.

Застосування

Лікування собак при запальних та больових явищах, гострих та хронічних захворюваннях опірно-рухового апарату (остеоартрит,дегенеративні захворювання суглобів), для аналгезії та як протизапальний засіб у післяопераційний період.

Дозування

Перорально у дозі:

початкова добова доза становить 2-4 мг карпрофену на 1 кг маси тіла. Рекомендується розподіляти добову дозу на дві частини. Після семиденного лікування, залежно від клінічних показань, добову дозу можна зменшити до 2 мг на 1 кг маси тіла на добу.

Тривалість лікування залежить від клінічного стану тварини. Довготривале лікування повинне проходити під постійним наглядом лікаря ветеринарної медицини.

Завдяки приємному смаку собаки добре поїдають таблетки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до карпрофену та інших інгредієнтів препарату. Не слід перевищувати рекомендовану дозу або тривалість лікування.

Не застосовувати вагітним тваринам.

Не застосовувати котам.

Не застосовувати разом з іншими нестероїдними протизапальними препаратами.

Не призначати тваринам із захворюваннями серця, нирок та печінки, патологічними змінами крові, а також тваринам з ризиком виразкової хвороби травного каналу та кровотечі.

Застереження

Застосування собакам віком до 6 тижнів або старим собакам може бути додатковим ризиком. Якщо лікування для таких собак є необхідним, то дозування повинно бути зменшено, а терапія проходити під наглядом ветеринарного лікаря.

Слід уникати застосування препарату собакам у стані дегідратації, гіповолемії чи гіпотензії, бо це підвищує ризик виникнення нефротоксичності.

Слід уникати одночасного застосування потенційних нефротоксичних препаратів.

Нестероїдні протизапальні засоби можуть спричиняти інгібування фагоцитозу, тому при лікуванні запальних процесів, асоційованих з бактеріальною інфекцією, повинна бути застосована відповідна супутня антимікробна терапія.

Форма випуску

Білі квадратні флакони з поліетилену високої щільності з поліпропіленовою кришечкою з системою захисту від дітей по 14, 20, 30, 50, 60, 100 та 180 таблеток.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10° до 25 °С.

Термін придатності - 36 місяців.

Характеристики

Лекарственная формаТаблетки

Информация для заказа

  • Цена: 420 грн.