Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

Превікокс S 57 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 30 таблеток

  • В наличии

850 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Превікокс S 57 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 30 таблеток
Превікокс S 57 мг - протизапальний, жарознижуючий та знеболюваючий нестероїдний засіб для собак, 30 таблетокВ наличии
850 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

Previcox (Превікокс) Таблетки для собак при остеоартриті (30 таб)
Лікарська форма та упаковка:
Невеликі бежеві таблетки круглої форми з рискою у вигляді бороздочки на одній зі сторін зі смаком карамелі і запахом копченого м'яса. Запаковані в алюмінівеий блістер по 10 штук, поміщені в картонну коробку.
Фармакологічні властивості:
Превікокс® таблетки 57 мг і 227 мг відносяться до групи нестероїдних протизапальних препаратів. firocoxib, що входить до складу препарату, є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), вибірково порушує утворенняпростагландинів, що беруть участь у формуванні запальної реакції, пригнічує ексудативну і проліферативну фази запалення. Діє переважно у вогнищі запалення і практично не впливає на продукцію простагландинів, які регулюють нирковий кровообіг і цілісність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Надає болезаспокійливу, протизапальну та жарознижувальну дію. Після перорального введення собакам в рекомендованій дозі фірококсіб швидко всмоктується, максимальна концентрація в крові досягається через 1,25 години. Період напіввиведення становить 8 годин. Фірококсіб практично повністю зв'язується з білками крові, метаболізується в печінці, виводиться з жовчю через кишечник. Превікокс® таблетки 57 мг і 227 мг за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії.
Cклад:
В якості діючої речовини препарат містить фірококсіб - 24% (відповідно 57 мг або 227 мг в таблетці);
Допоміжні речовини:
• Лактоза моногідрат - 49,3%,
• Целюлоза мікрокристалічна - 15%,
• Смакові й ароматичні добавки (карамель і ароматизатор «ChartorHickorysmokeflavor» зі смаком копченого м'яса) - 5%;
• Гідроксипропілцелюлоза - 3,0%,
• Кроскарамеллоза - 2,8%;
• Кремнію діоксид колоїдний - 0,5%;
• Жовтий і червоний оксиди заліза (пігменти) - 0,4%.
Показання до застосування:
Превікокс® таблетки 57мг і 227мг призначають собакам як протизапальний, болезаспокійливий і жарознижуючий засіб при лікуванні остеоартрозу, а також після ортопедичних, стоматологічних операцій і операцій на м'яких тканинах.
Дозування і спосіб застосування:
Для собак будь-якої вікової групи починаючи з 10 тижневого віку і масою тіла від 3-х кг, при таких патологіях як дисплазія, остеохондрози, остеартріту, міозити. Застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 5 мг фірококсіба на 1 кг маси тварини. Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем. Застосування препарату більше 90 днів слід проводити під регулярним контролем ветеринарного лікаря. Для полегшення післяопераційних болів і запалення при операціях на м'яких тканинах, ортопедичних і стоматологічних операціях препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім по необхідності 1 раз на добу протягом 2-3 діб. При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений стан. Особливостей дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не виявлено. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. При пропуску чергової дози препарату його застосування необхідно відновити в передбаченої дозуванні і по тій же схемі. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.
Превікокс® таблетки 57 мг і 227 мг не слід застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами.
Протипоказання:
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Забороняється застосовувати препарат вагітним і лактуючим самкам, цуценятам до 10-тижневого віку і собакам з масою менше 3 кг, а також тваринам з шлунково-кишковими кровотечами, захворюваннями крові, при геморагічному синдромі та тяжкій формі ниркової і печінкової недостатності.
Умови зберігання:
Зберігати лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від О ° С до 30 ° С.
Невикористану половину таблетки допускається зберігати в блістері не більше 7 днів.
Виробник: Merial, Франція

Информация для заказа

  • Цена: 850 грн.