Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

Ветмедін 1,25 мг Бёрінгер Ингельхайм кардіо таблетки, 10 шт.,

 • В наличии

120 грн.

+380500102565
 • +380673522799
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ветмедін 1,25 мг Бёрінгер Ингельхайм кардіо таблетки, 10 шт.,
Ветмедін 1,25 мг Бёрінгер Ингельхайм кардіо таблетки, 10 шт.,В наличии
120 грн.
+380500102565
 • +380673522799

Описание

Ветмедін табл. 1,25 мг упаковка 50 таблеток - призначається ветеринарними лікарями як ефективний засіб при важких серцевих захворюваннях у собак. До числа показань відноситься недостатність клапанів серця, а також кардіоміопатія ДИЛАТАЦІЙНА характеру.

 

Діюча речовина: пімобендан.

 

Для тварин: собаки.


Склад: 1 капсула / таблетка препарату Vetmedin® містить: діючу речовину Пімобендана 1,25 мг.
Форма випуску та зміст: Упаковка, яка містить 50 таблеток.
 

Область застосування: Лікування серцевої недостатності у собак, викликаної дилатаційною кардіоміопатією або недостатністю клапанів (регургітація мітрального і / або трикуспідального клапанів) з характерними симптомами, такими як, наприклад, кашель, задишка, зниження толерантності до навантажень або асцит.


Протипоказання: Vetmedin® не слід застосовувати при гіпертрофічній кардіоміопатії і захворюваннях, при яких збільшення серцевого викиду не може бути досягнуто за функціональними або анатомічних причин (наприклад, при стенозі гирла аорти). Оскільки Vetmedin® виділяється з організму переважно через печінку, цей препарат не повинен застосовуватися у собак з важкими формами печінкової недостатності.
Запобіжні заходи: У собак хворих на цукровий діабет під час лікування необхідно здійснювати регулярний контроль рівня глюкози в крові.
Взаємодія з іншими засобами: У фармакологічних дослідженнях не вдалося встановити ніякого взаємодії між серцевим гликозидом строфантином і пімобенданом. Індукований пімобенданом підйом фракції скоротливості послаблюється антагоністами кальцію, такими як верапаміл та бета-адреноблокаторами, такими як пропранолол.
 

Дозування, форма і строки застосування: 

Дозування становить 0,5 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла, добову дозу розподіляють на 2 прийоми. Це відповідає 1 капсулі Vetmedin® 1,25 мг вранці і 1 капсулі Vetmedin® 1,25 мг ввечері на 5 кг живої маси. Широта терапевтичної дозування коливається від 0,2 мг до 0,6 мг на 1 кг маси тіла, розділені на 2 прийоми на добу, щодня. Vetmedin® необхідно давати через рот. Дача препарату Vetmedin® повинна відбуватися приблизно за одну годину до годування. Vetmedin® може призначатися також в комбінації з сечогінним засобом, наприклад, фуросемідом. У разі декомпенсованої серцевої недостатності рекомендована довічна тривала терапія препаратом Vetmedin®. Підтримуюча доза повинна бути підібрана індивідуально в залежності від тяжкості захворювання.
Визначення оптимальної добової дози, так само як і кратності прийому, здійснюється ветеринарним лікарем після повного обстеження вихованця. Рекомендовано розділити добову дозу лікарського препарату на два прийоми, інтервал між якими повинен становити 12 годин. Таким чином, вдається підтримувати ефективну терапевтичну концентрацію діючої речовини в організмі собаки.

 

Рекомендації в разі передозування: У разі передозування проводять симптоматичне лікування.

Побічні дії: У рідкісних випадках зустрічається легке позитивно хронотропное дію (підвищення ЧСС), а також блювота. Ці ефекти залежать від дози і можуть бути запобігти скороченням дози. Якщо Ви відзначаєте побічні явища у Вашої тварини, які не представлені в цій інструкції, повідомте її {їх} Вашому ветеринарному лікарю або співробітнику аптеки.

 

Час виведення: Не вказано.

Примітка: У продуктивних тварин не застосовують.
Примітки та вказівки по зберіганню лікарського засобу: По закінченню терміну зазначеного на флаконі і на зовнішній упаковці лікарський засіб не застосовують.
Ліки після закінчення на контейнері і зовнішній упаковці зазначеного терміну придатності більше не застосовують.

Виробник: Boehringer Ingelheim Vetmedica GmbH Binger Str. 173 55216 Ingelheim

 Дивіться також докладну інструкцію із застосування препарату (у вкладенні).
Серцева недостатність - діагноз, який може шокувати будь-якого власника собаки. Однак не варто впадати у відчай завчасно: зупинити розвиток захворювання можна, якщо вибрати правильний препарат. При серцевої недостатності м'яз не може повноцінно виконувати свою роботу, тобто качати кров до органів, а разом з кров'ю кисень і поживні речовини. Існують ліки, які сприяють розширенню судин і знижують негативну симптоматику серцево-судинних захворювань (задишку, хрипи, кашель), одним з таких є «Ветмедін».

Показання і метод дії
Препарат за методом дії - інотропну засіб. В якості основного діючої речовини використовується пімобендан, який:

 • Розширює судини.
 • Полегшує відтік крові.
 • Збільшує силу скорочень серця.

Завдяки цим діям «Ветмедін» може використовуватися для лікування серцевої недостатності, яка викликана коронарними захворюваннями серцевого м'яза і дилатаційною кардіоміопатією.

Термін появи перших результатів лікування залежить від стану здоров'я тварини на момент його початку. Так, у важко хворих собак ознаки поліпшення можуть бути помітними вже після перших застосувань. Зазвичай же результати проявляються через 7-10 днів прийому.

Протипоказання
Лікарський засіб протипоказано приймати при станах, що характеризуються тим, що активація роботи серця не відбувається по анатомічним або функціональних причин, наприклад, при:

 • гіпертрофічної кардіоміопатії;
 • аортальному стенозі;

Оскільки препарат виводиться печінкою, не можна давати його тваринам з печінковою недостатністю. Також не рекомендується давати ліки цуценятам до 6 місяців, які годують і вагітним самкам, тваринам, що страждають пороком серця, діабетом і іншими хворобами обміну речовин.

Чи можливі побічні явища?

Більш ніж в 90% случає прийом препарату добре переноситься тваринами. Клінічні випробування показали, що в окремих випадках тривале вживання може викликати:

 • зниження апетиту;
 • млявість;
 • блювоту;
 • діарею;
 • задишку;
 • азотемию;
 • порушення координації;

При виявленні цих або іншої негативної симптоматики необхідно звернутися до ветеринарного лікаря і переглянути дозування препарату.

Информация для заказа

 • Цена: 120 грн.