Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

Ветмедін 10 мг Бёрінгер Ингельхайм кардіо таблетки, 10 шт.,

  • В наличии

460 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ветмедін 10 мг  Бёрінгер Ингельхайм  кардіо таблетки, 10 шт.,
Ветмедін 10 мг Бёрінгер Ингельхайм кардіо таблетки, 10 шт.,В наличии
460 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

Ветмедін, S 10 мг, упаковка 50 таблеток. 

Ветмедін - перший універсальний препарат для боротьби з хронічною серцевою недостатністю у собак. Висока результативність кардіопрепарати обумовлена ​​входять до його складу діючою речовиною - Пімобенданом. Згідно з дослідженнями, він збільшує тривалість життя вихованця в 2 рази в порівнянні з традиційною терапією, заснованої на прийомі тільки беназопріла. 

Клінічно доведено і те, що лікування звичайними серцевими препаратами значно частіше вимагає збільшення дозування і прийому додаткових ліків. Ветмедін справляється з поставленими завданнями самостійно. Механізм його дії полягає в зниженні навантаження на серцевий м'яз за рахунок розширення судин і збільшення її скорочувальної здатності. Саме серце при цьому не збільшується в розмірі, як при застосуванні традиційних кардіопрепаратов.

Відгуки власників та ветеринарів підтверджують ефективність таблеток: з перших 7 днів стан вихованця помітно поліпшується, починає відступати задишка і кашель, повертається апетит. За даними клінічних випробувань, через 8 тижнів їх щоденного застосування 74% собак повністю звільняються від всіх симптомів ХСН і стають такими ж активними і життєрадісними. При традиційному лікуванні тільки 29% улюбленців можуть похвалитися такими результатами.

Ветмедін дозволений до використання тільки у собак з вираженою симптоматикою застійної серцевої недостатності і сумісний з іншими кардіотерапевтіческімі засобами (наприклад, фуросемідом).

Препарат підходить для улюбленців всіх порід і розмірів завдяки різноманітності дозувань. Так, Ветмедін S 10 мг стане відмінним рішенням для лікування великих собак вагою 40-60 і більше 60 кг.

 

Інструкція
По застосуванню препарта Ветмедін S для лікування серцевої недостатності у собак (Організація-разработкчік: фірма «Берінгер Інгельхайм Ветмедіка ГмбХ», Бінгер Штрассе 173, Д-55216 Інгельхайм / Рейн, Німеччина / «Boehringer Ingelheim Vetmedica GmbH», Binger Strasse 173, D -55216 Ingelheim / Rhein, Germany)

 

 

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Торгова назва: Ветмедін S (Vetmedin S).
Міжнародна непатентована назва: пімобендан.
Лікарська форма: таблетки для перорального застосування.
Ветмедін S випускають в чотирьох дозуваннях, що містять в 1 таблетці масою 200мг, 400мг, 800мг, 1600мг в якості діючої речовини (ДВ) відповідно 1,25мг, 2,5мг, 5 мг, 10 мг пімобендана, а також допоміжні речовини: лактози моногідрат, мікрокристалічна целюлоза , пептізірованний крохмаль, натрію крохмалю гліколят, макрогол 6000, стеароїл макрогол кліцеріди, сухі дріжджі, тальк, стеарат магнію і смакову добавку порошок печінки.
За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки овальної форми, шорсткі, коричневого кольору, з лінією для розлому на дві рівне частини.
Термін придатності препарату Ветмедін S при дотриманні умов зберігання - 30 місяців з дати виробництва. Забороняється використовувати препарат після закінчення терміну придатності.
Ветмедін S випускають розфасованим по 10 таблеток в блістери, які по 2, 5 або 10 штук разом з інструкцією із застосування упаковують в індивідуальні картонні коробки.
Ветмедін S зберігають в закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування і кормів в захищеному від світла місці при температурі від 8 ° С до 25 ° С
Лікарський препарат слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
Умови відпустки: без рецепта ветеринарного лікаря. Фармакологічні властивості Фармакологічна група: кардіотонічні засоби. Пімобендан є похідним бензімідазол-пірідазінона і володіє позитивним інотропним і вазодилатирующим (судинорозширювальну) дією. На відміну від серцевих глікозидів позитивний інотропний ефект пімобендана обумовлений двома механізмами: підвищенням чутливості волокон серцевого м'яза до кальцію і пригнічення фосфодіестерази III (вазодилатирующий ефект).
Завдяки наявності позитивного інотропного і вазодилатирующего дії при серцевій недостатності препарат підвищує силу серцевих скорочень і зменшує як переднавантаження, так і післянавантаження.
Після перорального применеия пімобендан швидко всмоктується в кров, його біодоступність становить 60-63%; період напіврозпаду з'єднання в плазмі крові становить 0,4 + _0,1 години, а період напіввиведення його активного метаболіту - 2,0 + _0,3 години. Майже вся кількість метаболіту пімобендана виводиться з організму тварин з жовчю.
Ветмедін S за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), не володіє сенсибилизирующими, ембріотоксичними, тератогенні і мутагенними властивостями. ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ Ветмедін S застосовують собакам для лікування средечной недостатності, викликаної дилатаційною кардіоміопатією (ДКМП), недостатністю двостулкового або тристулкового клапана або на преклинических (безсимптомних) стадіях ДКМП. Протипоказанням до застосування препарта є підвищена чутливість тварини до його компонентів. Забороняється застосування Ветмедін S при гіпертрофічній кардіоміопатії і клінічних станах, при яких не може бути збільшений серцевий викид крові з-за функціональних або анатомічних особливостей (наприклад, стеноз аорти), при важких ураженнях печінки, в зв'язку з тим, що він, в основному, метаболізується в печінці. 13. Ветмедін S застосовують тваринам перорально за 1 годину до годування. Доза препарату призначається ветеринарним лікарем в залежності від тяжкості перебігу захворювання та стану тварини.
Добова доза пімобендана (ДВ) становить від 0,2 мг до 0,6 мг на 1 кг маси тварини і ділиться на два прийоми. Рекомендована доза для досягнення клінічного ефекту - 0,5 мг / кг маси тварини в добу.

 

 

Рекомендовані дози препарату в залежності від маси тварини представлені в таблиці:

Маса тваринного, кг Добова доза пімобендана (ДВ), мг Кількість таблеток на прийом
    ранок (доза ДВ на прийом) вечір (доза ДВ на прийом)
    1,25мг 2,5мг 5 мг 10мг 1,25мг 2,5мг 5 мг 10мг
менше 5 1,25 1/2 - - - 1/2 - - -
5-10 2,5 1 - - - 1 - - -
11-20 5 - 1 1/2 - - 1 1/2 -
21-40 10 - - 1 1/2 - - 1 1/2
41-60 20 - - 2 1 - - 2 1
більше 60 30 - - 3 1і1 / 2 - - 3 1і1 / 2

Для більш точного визначення дози, що відповідає масі тварини, таблетка може бути розділена по лінії розлому на половинки. При застійної серцевої недостатності препарат застосовують собакам довічно з індивідуальним підбором дози.
Рекомендується регулярно контролювати рівень глюкози у собак, які хворіють на цукровий діабет.
При передозуванні Ветмедін S у тварини можуть спостерігатися блювота, апатія, позитивний хронотропний ефект, атаксія, шуми в серці і гіпотензія. У цьому випадку застосування препарату припиняють і негайно призначають тварині симптоматичне лікування (наприклад, активоване вугілля).
Особливостей дії лікарського препарату при першому прийомі або при його скасування не виявлено. Спеціальних досліджень безпеки застосування лікарського препарату Ветмедін S вагітним та жінкам, що годують сукам не проводилося. У разі необхідності можливість застосування препарату Ветмедін S вагітним та жінкам, що годують сукам визначає лікуючий лікар на підставі оцінки співвідношення очікуваної користі для матері до можливого ризику для потомства.
Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою.
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Ветмедін S відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У дуже рідкісних випадках може виникнути невеликий позитивний хронотропний ефект, блювота, тимчасова діарея, анорексія або летаргія. Зменшення дози препарату дозволяє знижувати побічні дії. При одночасному застосуванні препарату Ветмедін S з блокатором (пропранололом) дію пімобендана послаблюється. Застосування препарату в комбінації з діуретиками або інгібіторами АПФ надає додатковий позитивний лікувальний ефект. Інформація про можливі взаємодії з лікарськими препаратами інших фармакологічних груп відсутній. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

ЗАХОДИ ОСОБИСТОГО ПРОФІЛАКТИКИ При роботі з лікарським препаратом Ветмедін S слід дотримуватися загальні особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом. Порожню упаковку з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Ветемедін S. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарат або етикетку).

Информация для заказа

  • Цена: 460 грн.