Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

VetExpert ProlactiNO ПролактіНО контроль ложної вагітності у сук ,30 таб

  • В наличии
  • Код: 2151

512 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
VetExpert ProlactiNO ПролактіНО контроль ложної вагітності у сук ,30 таб
VetExpert ProlactiNO ПролактіНО контроль ложної вагітності у сук ,30 табВ наличии
512 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

ProlactiNO - таблетки призначені для сук вагою до 15 кг з симптомами помилкової вагітності (щенности),а саме для ослаблення її проявів.
Помилкова вагітність проявляється у неповязанных сук після тічки або після в'язки, не закінчилася заплідненням.Помилкова вагітність виникає зазвичай через 4-9 тижнів після тічки.

Симптоми помилкової вагітності у собак:

збільшення і набухання молочних залоз
зміна пігментації молочних залоз
утворення і виділення молока (молозива) з молочних залоз
набухання петлі і поява виділень з неї
втрата апетиту

Якщо ваша собака схильна станом помилкової вагітності у таких важких формах, вам варто задуматися про її стерилізації. Це самий надійний і ефективний спосіб профілактики помилкової вагітності у собак.

Добавки:
Вітекс (прутняк) звичайний (Vitex agnus-castus L)
екстракт петрушки
кульбаба лікарська (Taraxacum officinale)
кінський каштан (Aesculus hippocastanum L)
як джерело есцину

Аналітичний склад:

сирий білок - 0,98 %
сира зола - 2,76 %
сирий жир - 1,67 %
вологість - 5,18 %

Властивості і застосування:

Завдяки своєму складу, продукт має протинабрякові, діуретики і антипролактиновые властивості.
Екстракт Вітекс звичайного проявляє антипролактинови властивості завдяки його активним речовинам (дитерпени), фіксуються з дофамінових рецепторів і затримують вивільнення пролактину. Пролактин - основний гормон, що відповідає за виникнення симптомів помилкової вагітності у сук, тому зниження його рівня може викликати зменшення стимулювання молочних залоз до вироблення молока. Додатково екстракт Вітекс зменшує прояви типової «материнської» поведінки, що відбувається під час помилкової вагітності.
Екстракт з листя кульбаби (Taraxacum) виявляє діуретичні властивості. Завдяки високому вмісту в ньому калію та інших мінеральних складових, кульбаба сприяє виробленню сечі через стимулювання екскреції мінеральних солей і води нирками. Стимулювання виведення води дуже корисно для сук, які страждають помилкову вагітність, тому що це зменшує набряк молочних залоз і пригнічує лактацію.
Екстракт петрушки володіє сечогінними властивостями завдяки активним речовинам, які зменшують активність натрій-калієвого насосу (Na + / K + АТФаза) у ниркових канальцях, що зменшує зворотне захоплення іонів натрію (Na +) і екскрецію іонів калію (K +). Це призводить до осмотичному притоку води в просвіт ниркових канальців, збільшення об'єму сечі та діурезу.
Есцин, отриманий з кінського каштана (Aesculus hippocastanum) має переважно протинабрякові властивості.Він викликає збільшення чутливості кальцієвих каналів до іонів, що призводить до збільшення напруги кровоносних судин. Таке підвищення чутливості до іонів та інших речовин (наприклад, 5-ГТ або серотонін) викликає підвищення щільності стінки венозних судин і, таким чином, зменшення рідинної фільтрації з судин в інтерстиціальної тканини. Крім вищезгаданого ефекту «ущільнення» стінок дрібних кровоносних судин, есцин зменшує активацію ендотеліальних судинних клітин, спричиненої нестачею кисню. Ця активація запускає ланцюг запальних реакцій, одним із симптомів яких є набряк. Придушення активації ендотеліальних клітин фактично є формою протизапальної дії і, таким чином, противоотечной дії (Sirtori, 2001). Останнє має вирішальне значення для сук з помилковою вагітністю, так як дозволяє зменшити набухання молочної залози і обсяг лактації.

дозування:

1 таблетка на кожні 5 кг ваги тварини
Використовувати не більше 30 днів поспіль

Характеристики

Основные атрибуты
Производитель  Planet
Страна производительПольша
Вид животныхСобаки

Информация для заказа

  • Цена: 512 грн.