Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

VetExpert CardioVet ВетЕксперт КардіоВет при хворобах сердця для собак,90 таб

  • В наличии
  • Код: 2148

615 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
VetExpert CardioVet ВетЕксперт КардіоВет при хворобах сердця для собак,90 таб
VetExpert CardioVet ВетЕксперт КардіоВет при хворобах сердця для собак,90 табВ наличии
615 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

CardioVet (Кардиовет) призначений для собак,які страждають кардіоміопатією (у тому числі дилятаційною кардіоміопатією) та эндокардиозом (регургітацією крові при недостатності мітрального клапана).

Склад (в 1 таблетці)

L-карнітин тартрат - 740 мг (L-карнітин 500 мг), таурин - 200 мг, коензим Q10 - 10 мг, вітамін E - 60 МО.

Аналітичний склад:

Загальний білок - 39,71%
сира зола (у т. ч. мінеральні речовини) - 1,2%
сирий жир - 2,20%
сира клітковина - 15,78%
вологість - 1,29%

Показання до застосування

• Кардіоміопатії (у тому числі дилятаційна кардіоміопатія)
• Эндокардиоз (мітральна регургітація,регургітація крові при недостатності мітрального клапана)
• Епілепсія і эпилептоподобные стану

Дія

• Нормалізація і підтримання функцій серцево-судинної системи
• Зниження ризику розвитку кардіоміопатій
• Регулювання частоти та ритму серцевих скорочень
• Антиоксидантна дія
• Профілактика захворювань серця

Властивості діючих речовин

L-карнітин: четвертинний амін, який складається з лізину і метіоніну.Його головна функція в організмі - вивільнення енергії шляхом перетворення довголанцюгових жирних кислот. 95 % всього присутнього в організмі карнітину знаходиться в міокарді, що підтверджує, що одна з його функцій - забезпечення енергією серця для безперервної роботи «серцевого насоса». У собак дефіцит L-карнітину корелює з проявом дилятаційну кардіоміопатії. Застосування L-карнітину допомагає захистити міокард від патологічного накопичення жирних кислот в клітинах м'язової тканини серця.

Таурин: одне з речовин, які мають критично важливе значення для забезпечення здорового метаболізму серця.Ключова роль таурину в метаболізмі міокарда полягає в регуляції рівня іонів кальцію і осмотичного потенціалу і нейтралізації вільних радикалів. Ця речовина становить 40 % вільних амінокислот у міокарді.Таурин має протиаритмічними властивостями, регулює кількість серцевих скорочень в залежності від рівня іонів кальцію,що забезпечує цілісність клітин міокарда.Дефіцит таурину може безпосередньо сприяти розвитку дилятаційну кардіоміопатії у собак.

Кофермент Q10 (убіхінон): критично важливий для процесу виробництва енергії в організмі.Це - також природний антиоксидант,який грає головну роль в мітохондріях клітин,де в результаті інтенсивного виробництва енергії,необхідної для роботи серцевого насоса,утворюється велика кількість вільних радикалів.

Вітамін Е-потужний антиоксидант,має здатність перешкоджати надмірного скорочення серцевих ендотеліальних клітин.Вітамін Е також послаблює процес злипання клітин крові і запобігає скупченню тромбоцитів в коронарних артеріях, що полегшує потік крові через судини, що забезпечують харчування серця.

Дозування в добу

Для собак вагою менше 15 кг - по 1 таблетці 2 рази на добу; для собак вагою більше 15 кг - по 2 таблетки 2 рази на добу.

застосування

Можна приймати в цілому або подрібненому вигляді, під час або в перервах між едой.Еслі дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на 2 або 3 прийоми.

Для досягнення оптимального ефекту рекомендовано застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців без перерви.

Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендовано проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

 

Характеристики

Основные атрибуты
Страна производительПольша
Производитель  Planet
Вид животныхСобаки

Информация для заказа

  • Цена: 615 грн.