Корзина
5 отзывов
Доставка зоотоварів по Україні Zoo365. Ветаптека.
+380673522799
+380500102565
+380673522799

VetExpert HEPATIALE FORTE Гепатиале Форте при печінковій недостатності, 40 таб

  • В наличии
  • Код: 2141

380 грн.

+380500102565
  • +380673522799
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
VetExpert HEPATIALE FORTE  Гепатиале Форте при печінковій недостатності, 40 таб
VetExpert HEPATIALE FORTE Гепатиале Форте при печінковій недостатності, 40 табВ наличии
380 грн.
+380500102565
  • +380673522799

Описание

Рекомендований при печінковій недостатності та функціональних розладах,жирових і сполучно-тканинних змін печінки,в процесі лікування хворих з печінковою енцефалопатією,при прийомі медикаментозних засобів з потенційно негативним впливом на клітини печінки,у випадках щодо тривалого голодування.

 

Склад:Діючі речовини - фосфоліпіди: фосфатидилхолін з соєвих бобів і орнітін у формі L-ornithine L-aspartate.

Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза (МКЦ) магнію стеарат В одній таблетці: фосфатидилхолін - 275 мг, орнітин - 275 мг, МКЦ - 530 мг, магнію стеарат 20 мг.

 


Показання до застосування

Hepatiale Forte Large Breed призначений для собак великих порід, які потребують підтримці і відновлення функцій печінки.
Рекомендований при печінковій недостатності та функціональних розладах;
Жирових і сполучно-тканинних змін печінки;
В процесі лікування хворих з печінковою енцефалопатією або підозрілих по даному захворюванню;
При прийомі медикаментозних засобів з потенційно негативним впливом на клітини печінки;
У випадках щодо тривалого голодування.

 


Фосфоліпіди складні ефіри гліцерину і холін-фосфорної кислоти, надають захисну і регенеруючу дію на клітини печінки.Завдяки вмісту поліненасичених жирних кислот фосфоліпіди не можуть бути синтезовані організмом.Надходять у тканини фосфатидилхолины вбудовуються в пошкоджені внаслідок патологічних процесів клітинні мебраны гепатоцитів, відновлюючи їх цілісність. Таким чином, вони прискорюють регенерацію пошкоджених клітин печінки і нормалізацію їх функцій.В результаті поліпшується робота рецепторів клітинних мембран і ферментних систем, оптимізуються процеси активного і пасивного транспорту.

Фосфоліпіди мають вирішальне значення для диференціювання і проліферації клітин печінки.Уповільнюють процес фіброзу печінки шляхом зменшення виробництва колагену і активації колагенази (ферменту,що розщеплює колаген).

Фосфоліпіди,поряд з жовчними кислотами,відіграють важливу роль у процесах розщеплення жирів і засвоєння жиророзчинних вітамінів.

 


Орнітин в організмі собак і кішок регулює цикл синтезу сечовини, беручи участь в перетворенні аміаку, що утворюється в процесі ресинтезу амінокислот в сечовину. Це також знижує токсичний вплив аміаку на організм.

 


Орнітин особливо важливий для кішок, які використовують амінокислоти для виробництва енергії, внаслідок чого у них дуже інтенсивно протікають процеси дезамінування. Особливо показаний орнитин кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія (або підозрою), а також довгостроково голодавшим.З'єднання фосфоліпідів і орнитина у собак і кішок діє як гепатопротектор, цілеспрямовано захищає тканини печінки, ініціює процес регенерації гепатоцитів і підтримує функції печінки, особливо в період лікування захворювань печінки.

 


дозування

1 таблетка на 25 кг маси тіла

Таблетки слід приймати цілими або в подрібненому вигляді, під час або в перервах між їжею. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на 2 або 3 прийоми.

Слід забезпечити тварині постійний доступ до свіжої води.

Для досягнення оптимального ефекту рекомендується застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців.

 

Характеристики

Основные атрибуты
Страна производительПольша
Производитель  Planet
Вид животныхКошки, Собаки

Информация для заказа

  • Цена: 380 грн.